• Pokyny k nástupu v šk. roku 2023/2024

• Vážení rodičia.

Tešíme sa na Vás, Vaše deti a našich nových škôlkarov v školskom roku 2023/2024.

Všetci rodičia novoprijatých detí dostali mailom oznam o zaradení detí na jednotlivé pracoviska (Estónska 3, Estónska 7 alebo Podzáhradná 1).

Pri vstupe do budovy každého pracoviska budú uvedené menné zoznamy detí v jednotlivých triedach. Prosím, nájdite si, kde je Vaše dieťaťa zaradené– platí nielen pre novoprijaté deti.

Informácie a pokyny k nástupu (nielen pre novoprijaté deti) nájdete v prílohe.

Zároveň Vás prosíme o ústretovosť a trpezlivosť pri rannom preberaní detí v prvý deň nástupu. Pani učiteľky preberajú deti a zoznamujú sa s nimi, predkladajú Vám potrebné dokumenty a preberajú aj osobné veci detí (pyžamka,....).

Mgr. Lenka Hricková